Elvis Presley na IX Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych w Wieliczce

Zaproszenie na Zamek Żupny w Wieliczce

Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych to prawdziwe święto kolekcjonerów, pasjonatów i zbieraczy, które odbywa się co dwa lata na Zamku Żupnym w Wieliczce.
W niedzielę, 16 czerwca br., odbędzie się jego kolejna, dziewiąta już edycja. W pięknych pomieszczeniach zamku oraz na przyległych do niego terenach podziwiać będzie można zbiory kolekcjonerów z całego kraju. Tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie. W jednym miejscu będzie można obejrzeć niesamowitą kolekcję zabytkowych adapterów, orzełków z mundurów polskich żołnierzy, biletów jak również jedne z największych w naszym kraju zbiory pluszowych misiów a nawet… zabawek z popularnych jajek z niespodzianką.

Będzie również coś dla fanów Elvisa Presleya. W tym roku ponownie otrzymałem bowiem zaproszenie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i z przyjemnością zaprezentuję na nim część swojej kolekcji. A ponieważ Festiwal przypada niemal w przededniu 50.rocznicy powrotu Elvisa do działalności koncertowej, pomyślałem, że tegoroczna ekspozycja będzie poświęcona właśnie tym wydarzeniom. Postaram się więc zaprezentować Wam wszystko co związane z koncertami Elvisa Presleya z lat siedemdziesiątych, tj. autografy muzyków występujących z nim na scenie, oryginalne pamiątki z koncertów, bilety na występy, zdjęcia, płyty (i inne nośniki z zapisem koncertów) i wiele innych.

Gorąco zachęcam Was do udziału w tym wydarzeniu. Początek Festiwalu o godzinie 10:00. Ekspozycje można oglądać aż do godziny 15:00. W między czasie na przybyłych gości czeka moc atrakcji, w tym m.in spotkania z ciekawymi osobami (w tym roku z Pawłem Pabianem, miłośnikiem gór, zdobywcą Diademu Polskich Gór) i liczne prezentacje.

Dla niezdecydowanych kilka minut (wideo) wspomnień sprzed dwóch lat:
VIII FESTIWAL LUDZI POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH – WIELICZKA

(info: Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29