„That’s The Way It Is – Studio and Stage Rehearsals” – jeszcze jeden box z próbami z 1970 roku!

Premiera mega boxu z próbami Elvisa z 1970 roku już za kilka tygodni?

NewBoxTTWII Zaledwie przed kilkoma dniami pisałem o zrealizowanym właśnie ośmio-płytowym zestawie „Elvis: That’s The Way It Is Rehearsal”.Dzisiaj natomiast z przyjemnością piszę o innym wydawnictwie, które w sprzedaży ukaże się na przełomie stycznia i lutego 2016 roku.
„That’s The Way It Is – Studio and Stage Rehearsals” to gigantyczny box w skład którego wejdzie aż osiem płyt CD z zapisem prób Elvisa Presley’a i grupy TCB Band zarejestrowanych na potrzeby filmu „That’s The Way It Is” („nawet próby z 4, 7 i 10 sierpnia zostaną zaprezentowane w pełniejszej wersji niż dotychczas„, czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym) oraz jedno, podwójne DVD na którym oprócz dobrze znanego materiału wideo znajdzie się około dwudziestu minut rzadkich i nigdy wcześniej niepublikowanych nagrań z przygotowań Presley’a do letniego sezonu w hotelu International.
I choć same płyty wydają się dostatecznie przemawiać za zakupem opisywanego boxu to producenci, bootlegowa wytwórnia International, dołączają do nich liczącą dwieście pięćdziesiąt stron książkę napisaną przez „eksperta od Elvisa” wypełnioną po brzegi rzadkimi zdjęciami (ponad 300 kolorowych i czarno-białych fotografii, większość pochodzi z oryginalnych negatywów) z prób („w tym kilka z 10 sierpnia, które powalą Cię na kolana„, zachęcają wydawcy).
Obok książki i płyt w skład zestawu wejdą także reprodukcje pamiątek związanych z filmem „That’s The Way It Is”.
Projekt „That’s The Way It Is – Studio and Stage Rehearsals” przygotowywany był przez dwa lata (!). Wszystkie materiały audio i wideo zostały poddane starannemu remasteringowi przy użyciu najnowszych technologii.
Portal Elvis Information Network słusznie jednak zauważa, że jest to już drugi box z próbami Elvisa zrealizowany (bądź zapowiedziany) w przeciągu zaledwie tygodnia. Być może z zamówieniem swojego egzemplarza warto wstrzymać się do wypłynięcia pierwszych recenzji…

(info: Elvis Information Network/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29