„ELVIS IN CONCERT. LIVE ON SCREEN” – po raz pierwszy w Polsce!

Legendarne widowisko po raz pierwszy w Polsce!

ELVIS in ConcertLiveonScreenplakatWczorajsze informacje, które zaczęły docierać do mnie około południa były jak sen (z którego nigdy nie chciałbym się obudzić).
’The Wonder of You’ powraca z trasą po największych europejskich arenach uwzględniając Polskę!„, tak brzmiały pierwsze słowa komunikatu prasowego, który wpłynął na naszą skrzynkę meilową. Legendarne widowisko multimedialne, „Elvis In Concert. Live On Screen” po raz pierwszy odbędzie się w naszym kraju! Koncert odbędzie się 7 czerwca 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie. „Kontynuując trasę po największych europejskich arenach, która odbyła się w maju tego roku – Elvis Presley™ Live in Concert wraca do Europy z kolejną turą koncertów. Specjalnie przygotowane show odwiedzi nowe miasta, umożliwiając jeszcze większej ilości fanów jedno z najpiękniejszych doświadczeń muzycznych w ich życiu. To niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, oparte jest na największych przebojach niesamowitego Elvisa Presley’a występującego podczas tego koncertu na wielkim ekranie. Muzyczne aranżacje wykona na żywo Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna„, czytamy w notatce prasowej.
Gościem specjalnym krakowskiego koncertu będzie podobnie jak podczas tegorocznej europejskiej trasy była żona artysty, Priscilla Presley.
Torunee odbywa się w ramach promocji bestsellerowych albumów Elvisa Presley’a nagranych (pośmiertnie) z towarzyszeniem The Royal Philharmonic Orchestra – „If I Can Dream” oraz „The Wonder Of You”.
Bilety na to niezwykłe widowisko są już w sprzedaży. Można nabyć je m.in w serwisie Eventime.pl. Ceny wejściówek wahają się od 179,00 PLN do 539,00 PLN.
A w związku z tym iż wydarzenie to niemal historyczne dla wszystkich polskich fanów króla rock’n’rolla wymaga ono specjalnego miejsca i uwagi – także na blogu ELVIS: Promised Land. Dlatego też już dzisiaj uruchamiam na naszym blogu specjalną podstronę „ELVIS IN CONCERT” (w górnym menu bloga obok zakładek „ARTYKUŁY” i „WYWIADY”) na której sukcesywnie pojawiać będą się ciekawostki i bieżące informacje dotyczące krakowskiego koncertu.
Już teraz gorąco zachęcam do zakupu biletów i… lektury naszego bloga.

„THE WONDER OF YOU” – ZAPOWIEDŹ EUROPEJSKIEGO TOURNEE 2018 (wideo)
„THE WONDER OF YOU. KRAKÓW 2018” – BILETY NA KONCERT (TUTAJ MOŻNA KUPIĆ BILETY!)

(info: Materiały organizatorów/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *