„The ’68 Comeback Special. Tee Vee Tresures” – box z materiałami z legendarnego telewizyjnego show

Materiały z sesji nagraniowych do najważniejszego programu TV z udziałem Elvisa!

TeeVeeSpecial Ten zestaw może okazać się nie lada gratką dla kolekcjonerów płyt Elvisa Presley’a i wielbicieli jego studyjnej działalności. Liczący aż pięć płyt CD box „The ’68 Comeback Special. Tee Vee Treasures” ma trafić do sprzedaży już za kilkanaście dni, 28 maja br.
Na płytach obok oryginalnej, monofonicznej wersji longplaya ze ścieżką dźwiękową z programu, znajdą się nagrania z sesji nagraniowych podczas których zarejestrowano cały niezbędny to telewizyjnego widowiska materiał audio.
Będzie więc można usłyszeć m.in wiele podejść do legendarnego i niezwykle przejmującego „If I Can Dream” a także posłuchać jak Elvis i towarzyszący mu muzycy radzili sobie z pracą nad sekcjami gospel, „Guitar Man”, „Karate” czy „Road Medley”.
Wiele z utworów, które wejdą w skład nowego zestawu nigdy wcześniej nie była publikowana na CD lub określana jest mianem „trudnych do znalezienia”.
Na ostatnim, piątym dysku znajdą się materiały medialne (reklamy, spoty radiowe) promujące program stacji NBC z 1968 roku.
Wydawcą boxu będzie to sama wytwórnia, która zrealizowała doskonałe (zarówno pod względem audio jak i grafiki) zestawy „Silver Screen Treasures” i kilka innych.
Tak więc, już dzisiaj gorąco polecam.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *