TCB Band, Sony Legacy i…

… tajemniczy projekt w 40 rocznicę sesji w Jungle Room

JungleRoomMix Członkowie zespołu Elvisa Presley’a, grupa TCB Band oraz basista Norbert Putnam, pojawili się wczoraj w Memphis. Jak donosi serwis Elvis Matters, w tamtejszym studiu Sam Phillips Recording położonym przy Madison Avenue muzycy pracowali nad „tajemniczym projektem”.
Obok dawnych instrumentalistów króla rock’n’rolla w studiu obecni byli także przedstawiciele wytwórni Sony Legacy z Ernstem Jorgensenem i Johnem Jacksonem na czele. W nagraniach uczestniczył również wnuczka legendarnego producenta Sama Phillipsa, Halley Phillips.
Nieoficjalnie mówi się, że wizyta ta ma związek z nowym albumem Sony Legacy, który będzie w całości poświęcony sesjom Elvisa w Graceland w Jungle Room.
Warto także dodać, że gitarzysta James Burton, basista Norbert Putnam, perkusista Ronnie Tutt oraz klawiszowiec David Briggs odwiedzili wczoraj także słynną posiadłość Elvisa a w szczególności położony w suterenach „pokój dżunglę”, w którym dokładnie czterdzieści lat temu po raz ostatni nagrywali z Presley’em.

(info: Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29