„SUN Records” – pierwszy odcinek serialu o legendarnym studiu nagraniowym!

Serial o legendarnym studiu nagraniowym już ON-Line

PromoSUN Zapowiadany od wielu miesięcy i bardzo mocno promowany w amerykańskich stacjach telewizyjnych serial „SUN Records”zadebiutował kilka dni temu w telewizji CMT.
Serial, którego twórcy zainspirowali się słynnym jam session z 4 grudnia 1956 roku znanym jako Million Dollar Quartet („Kwartet za milion dolarów” w trakcie którego spotkali się Elvis Presley, Johnny Cash, Carl Perkins i Jerry Lee Lewis) opowiada o działalności legendarnego studia nagraniowego i wytwórni płytowej SUN z Memphis założonej przez Sama Phillipsa. Fabularna opowieść skupia się głównie na latach pięćdziesiątych tj. okresie w którym w studiu dokonała się największa rewolucja w dziejach muzyki rozrywkowej – narodził się rock’n’roll. W tym okresie swoje światowe kariery rozpoczynali także Jerry Lee Lewis, Johnny Cash, Roy Orbison i oczywiscie… Elvis Presley.
W rolę przyszłego króla rock’n’rolla w serialu wcielił się Drake Milligan.
Stacja CMT udostępniła na swojej oficjalnej stronie pierwszy odcinek cyklu. Niestety, w oryginalnym języku. Ale póki co na wersję choćby z polskimi napisami nie mamy co liczyć.
Dlatego… kto nie oglądał – zapraszam, polecam!

„SUN Records” – Odcinek 1 (serial fab.2017. CMT)

(info: CMT/Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *