„Odkrywając Elvisa” – Małopolska Kronika Beskidzka o…

… książce „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” i nie tylko!

HappyDayMixMały Nie lubię się chwalić. Ale ostatnie wydarzenia to sukces przede wszystkim Was wszystkich, Czytelników bloga ELVIS: Promised Land i fanów Elvisa Presley’a. Dlatego też pozwalam sobie na tą odrobinę „prywatności”.
W dzisiejszym wydaniu Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej znalazł się obszerny artykuł Pani Edyty Łepkowskiej poświęcony książce „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”. Zapowiedź tekstu „Spełnione marzenie tomiczanina. Odkrywając Elvisa” znalazła się już na pierwszej stronie gazety. Wewnątrz natomiast dziennikarka, którą miałem przyjemność gościć u siebie w domu, opisała pokrótce moją przygodę z Elvisem i kulisy powstawania książki. W bardzo pozytywnych słowach wyraziła się również na temat naszego bloga. Jej słowa uzupełniają fragmenty wywiadu, który ze mną przeprowadziła. Jeżeli macie okazję nabycia tego wydania – zachęcam do lektury.
Ale to jeszcze nie koniec! Również dzisiaj dotarł do mnie list od Posła na Sejm Rzeczypospolitej, byłego prezydenta Miasta Krakowa oraz Ambasadora Elvisa Presley’a w Polskim Parlamencie, Pana Józefa Lassoty. Korespondencja rozpoczyna się słowami: „pragnę Panu serdecznie pogratulować wydania książki 'Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz’„.
Swoje słowa uznania i podziękowania przekazało już także kilku moich rozmówców, do których dotarła nasza publikacja.
Elvis Presley powiedział kiedyś, „Czasem wydaje mi się, że to sen, ale mam nadzieję, że nigdy się z niego nie obudzę„. Dziękuję Wam wszystkim za to, że mój wspaniały sen wciąż trwa. Mam nadzieję, że nigdy nie będę się musiał z niego obudzić…

(info: ELVIS: Promised Land/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *