„The Alternate Today” – nowy zestaw płyt z materiałami z sesji nagraniowej z 1975 roku

Ostatnia wizyta króla rock’n’rolla w studiu nagraniowym

AlternateToday Wydawnictwo The Hepcats Records zapowiedziało realizację nowego boxu z utworami Elvisa Presley’a. W odpowiedzi na sukces zestawu „The Alternate Moody Blue” producenci sięgnęli tym razem do materiałów z ostatniej sesji nagraniowej Elvisa, która odbyła się w profesjonalnym studiu nagraniowym (w dosłownym tego słowa znaczeniu. Kolejnych nagrań, jak wiadomo, Elvis dokonał już we własnej posiadłości – Graceland). Do płyty „Today” zarejestrowanej pomiędzy 10-13 marca 1975 roku.
W skład nowego boxu wchodzić będą aż trzy płyty – longplay z tzw. wersjami alternatywnymi oraz undubbed oraz winylowy singiel (45 RPM) z utworami „Fairytale” (w wersji unedited undubbed master – take 3) na stronie A oraz „Susan When She Tried” na odwrocie (także w wersji unedited undubbed master – take 6). Ponadto do boxu zostanie dołączona płyta CD z materiałami z sesji nagraniowej z marca 1975 roku.
Zestaw „The Alternate Today” trafi do sprzedaży w 2018 roku.

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29