Pocztówka z Memphis, czyli….

Nadchodzące wydarzenia w Graceland

XmaxGraceland1 Listopad to taki miesiąc kiedy na mojej skrzynce meilowej (jak i tej tradycyjnej) lądują zaproszenia z Graceland – jedne na otwarcie zbliżającego się wielkimi krokami sezonu gwiazdkowego a jeszcze inne na obchody kolejnej rocznicy urodzin Elvisa. Tradycyjnie dzielę się nimi z Wami na naszym blogu.
Początek sezonu świątecznego w Graceland przypada w tym roku na 16 listopada. Tak więc już za kilka dni posiadłość Presley’a ponownie rozbłyśnie setkami kolorowych lampek, Mikołaje w jumpsuitach rozdawać będą cukierki a specjalni goście przypomną największe gwiazdkowe przeboje Elvisa.
Równo miesiąc później, 15-16 grudnia, na terenie Graceland Sound Stage usytuowanej w nowym Elvis Presley’s Memphis odbędzie się seria bożonarodzeniowych koncertów. Zapoczątkuje ją multimedialne widowisko w trakcie którego orkiestra symfoniczna przypomni największe gwiazdkowe hity Elvisa, a które on sam zaśpiewa z dużego ekranu. Następnego dnia organizatorzy „Holiday Concert Weekend at Graceland” zaplanowali aż dwa koncerty jednej nocy. Będą to kolejno „An Elvis Gospel Christmas Show” oraz „Elvis Star-Studded Rock’N’Roll Show”.
W tym roku Graceland zapowiada także atrakcje dla tych, którzy z Elvisem chcieliby wejść w Nowy 2018 Rok. W nowo otwartym Guest House Hotel odbędzie się specjalne przyjęcie Sylwestrowe!
Birthday2018
Niespełna tydzień później, w dniach 5-8 stycznia 2018 roku, fani, którzy przybędą do Memphis będą mogli celebrować osiemdziesiątą trzecią rocznicę urodzin Elvisa Presley’a!
Wśród gości specjalnych zaproszonych na przyszłoroczne rocznicowe eventy znaleźli się m.in: Rex i Elisabeth Mansfield (przyjaciele z wojska. Wywiad z nimi możecie znaleźć w książce „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”), Victoria Paige Meyerink (dziecięca gwiazda z filmu „Speedway”), Larry Domasin (dziecięca gwiazda z filmu „Fun In Acapulco”. Kiedy przed laty korespondowałem z tym aktorem napisał: „dobrze dostać wiadomość od fana Elvisa, który mieszka w odległości prawie połowy planety od miejsca w którym mieszkam„) oraz Evelyn Helms (szkolna przyjaciółka).
Najbliższe miesiące w Graceland zapowiadają się więc bardzo intensywnie. O wszystkich przeczytacie na naszym blogu.

(info: Graceland/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *