„The Wonder Of You” – nowy album Elvisa Presley’a podbija brytyjską listę przebojów!

Rekordowa ilość sprzedanych płyty „The Wonder Of You”!

Walka o pierwsze miejsce na Oficjalnej Brytyjskiej Liście Przebojów (której najnowsze notowanie poznamy już w piątek) rozgrywa się obecnie pomiędzy trzema doskonałymi wokalistami – Michaelem Buble, Lady Gagą i… Elvisem Presley’em! Ale jak czytamy na oficjalnej stronie brytyjskiego rankingu, „liderem w dzisiejszym Official Chart Update jest album ’The Wonder Of You’ Elvisa Presley’a„. Kontynuacja ubiegłorocznego bestsellera płytowego, „If I Can Dream. Elvis Presley With The Royal Philharmonic Orchestra” sprzedała się obecnie (proszę pamiętać, że premiera krążka miała miejsce w piątek 21 października br) w nakładzie… trzech i pół tysiąca egzemplarzy!!!
Jeżeli album utrzyma swoją pozycję to będzie to rekordowy tydzień dla Elvisa zapewniający mu największą liczbę Numerów 1 na Brytyjskiej Liście spośród wszystkich solowych artystów w historii. Wyprzedzi nawet Madonnę (posiada 12 numerów 1)„.
Pozostaje więc trzymać kciuki i czekać na wyniki piątkowego zestawienia.
W tym miejscu warto dodać, że płyta „The Wonder Of You” także w Polsce cieszy się bardzo dużą popularnością. W swoich opiniach na temat tego wydawnictwa piszecie, że jest „bajeczne„, „wspaniałe„, „super płyta„.

O płycie „The Wonder Of You” Elvisa Presley’a piszą także popularne polskie serwisy internetowe!
„The Wonder Of You: Elvis Presley With The Philharmonic Orchestra” (Studentnews.pl; Październik 2016)
„Dziś światowa premiera nowej płyty Elvisa Presley’a!” (Muzotakt.pl; Październik 2016)
„Dziś światowa premiera nowej płyty Elvisa Presley’a” (Wyspa.fm; Październik 2016)

(info: Official UK Chart/Mariusz Ogiegło)

3 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *