VIP Magazyn zamieszcza artykuł o książce „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”!

Ekskluzywny polski magazyn o naszej książce

VIPMagazyn Pomimo iż od wydania książki „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” minęły ponad trzy miesiące w prasie co jakiś czas można znaleźć informacje na jej temat. Dotychczas były to głównie media ogólnopolskie. Tym razem jednak artykuł poświęcony publikacji został zamieszczony w wydawnictwie niezwykłym. O książce można przeczytać tym razem na łamach najnowszego numeru VIP Magazyn.
VIP Magazyn to ekskluzywne wydawnictwo, docierające co kwartał do opiniotwórczych kręgów polityki, kultury, biznesu oraz nauki„. Czytelnikami pisma są „menadżerowie, kadra zarządzająca przedsiębiorstwami, przedstawiciele instytucji i izb gospodarczych, ministerstw, ambasad i instytucji pozarządowych. „Magazyn VIP” dystrybuowany jest poprzez sieci kolporterskie RUCH i KOLPORTER oraz EMPIK, a także do Kancelarii Sejmu i Senatu, ambasad i wreszcie na wybranych targach i imprezach branżowych„.
Na stronie 81. w dziale Kultura zamieszczony został artykuł (na zdjęciu) „Elvis żyje!” a w nim krótka informacja o naszej książce.

ZAPROSZENIE: Korzystając z okazji niejako, i tematu dzisiejszego postu, raz jeszcze pragnę WSZYSTKICH WAS gorąco zaprosić do Wadowic na spotkanie autorskie, które odbędzie się już 26 sierpnia br. o godz.18:00 w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. Przyjdźcie i razem powspominajmy Elvisa, człowieka, którego nigdy nie zapomnimy…

(info: VIP Magazyn/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *