W Graceland odbędzie się kolejna aukcja pamiątek po Elvisie!

Rzadkie przedmioty należące do Elvisa znowu pójdą pod młotek!

AuctionAugust2016 Kolejna, trzydziesta dziewiąta już, rocznica śmierci Elvisa Presley’a zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w Memphis po raz kolejny odbędzie się aukcja pamiątek po słynnym piosenkarzu. W Graceland, rezydencji Presley’a pod młotek pójdą bardzo cenne, należące do niego przedmioty. Wśród nich największą atrakcję stanowią tym razem: akt urodzenia Elvisa (na zdjęciu) wystawiony przez Dr. Roberta Hunta (szacuje się, że jej wartość waha się od 80-100 tys. dolarów), karta American Express z podpisem piosenkarza (wyceniona przez ekspertów na około 40-60 tys. dolarów) a także para spodni noszona przez króla rock’n’rolla w jego drugim filmie, „Loving You” (ich wartość oceniana jest na 15-20 tys. dolarów). Ponadto przedmiotem aukcji będą prywatne acetaty Elvisa oraz kontrakty z muzykami współpracującymi z artystą.
Wszystkie przedmioty będzie można obejrzeć podczas tegorocznego Elvis Week. Sama aukcja odbędzie się w sobotę 13 sierpnia br. a zainteresowani mogą licytować już od 25 lipca za pośrednictwem Internetu.

(info: Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29