„The Wonder Of You” znowu w pierwszej trójce!

Płyta Elvisa Presley’a awansowała na Brytyjskiej Liście Przebojów!

giftbox Po spadku na pozycję piątą album „The Wonder Of You” Elvisa Presley’a w dzisiejszym notowaniu zanotował awans o dwa miejsca i ponownie znalazł się na pozycji trzeciej na Oficjalnej Brytyjskiej Liście Przebojów.
Płyta króla rock’n’rolla spędziła na brytyjskim zestawieniu już pięć tygodni i… ani przez chwilę nie opuściła tzw. pierwszej piątki. W Wielkiej Brytanii płyta będąca kontynuacją bestellerowego „If I Can Dream” z ubiegłego roku sprzedała się w ilości ponad dwustu tysięcy egzemplarzy!
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w sprzedaży ukazał się również specjalny limitowany upominkowy box w skład którego wchodzą płyta CD „The Wonder Of You”, koszulka ze zdjęciem Elvisa (z okładki omawianej płyty) oraz breloczek ukazujący piosenkarza w stroju 'Amerykański Orzeł’.

UWAGA! KONKURS MIKOŁAJKOWY. Za kilka dni Św. Mikołaj będzie roznosił prezenty. Także na naszym blogu. Zapraszam Was na nasz fanpage na Facebooku, na którym przed kilkoma minutami wystartował „Mikołajkowy konkurs”.

(info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *