„Way Down In The Jungle Room” wysoko w rankingach sprzedażowych!

Kolejny sukces płyty Elvisa Presley’a

5 sierpnia br. do sprzedaży trafiła nowa płyta Elvisa Presley’a, „Way Down In The Jungle Room”. Album został zrealizowany w czterdziestą rocznicę ostatniej sesji nagraniowej króla rock’n’rolla, która odbyła się w Graceland w lutym i październiku 1976 roku.
Niemal z miejsca płyta zyskała uznanie fanów i kolekcjonerów na całym świecie – głównie za sprawą nigdy wcześniej nie słyszanych materiałów zamieszczonych na drugiej płycie. Ich zainteresowanie przełożyło się na sukces krążka na listach sprzedażowych na całym świecie! Po raz kolejny w ciągu ostatnich lat w światowych rankingach płyta Presley’a znalazła się w czołówce najlepiej sprzedających się albumów!
Po pierwszej dobie od premiery „Way Down In The Jungle Room” zadebiutowało na liście najlepiej sprzedających się albumów internetowego sklepu Amazon na pozycji – Nr.3!
Równie imponująco przedstawiają się notowania z innych zestawień. W Szkocji i Anglii nowy krążek Presley’a znajduje się obecnie na dwunastej pozycji. Nieco tylko gorzej radzi sobie w Holandii (#25) i Irlandii (#29). W Belgii płyta znajduje się na miejscu trzydziestym.

(info: Elvis Presley Forum.pl/Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29