Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Najlepsze świąteczne życzenia dla czytelników bloga ELVIS: Promised Land

Drodzy czytelnicy i sympatycy bloga ELVIS: Promised Land,
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas w roku. Kochał je Elvis Presley, kocham je ja i myślę, że kocha je każdy z Was.
Bo Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas – czas miłości, nadziei, radości, dni spędzonych w gronie najbliższych przy blasku pięknie przystrojonej choinki. To czas w którym wszystko co trudne i złe nagle przestaje istnieć wokół.

I właśnie takich – spokojnych, zdrowych, wypełnionych dźwiękami najwspanialszych kolęd i gwiazdkowych przebojów Świąt Bożego Narodzenia chciałbym Wam dzisiaj życzyć.
Wypoczynku od codziennych zajęć i trosk. I niech każdy z Was znajdzie pod choinką wymarzone prezenty.
Pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Mariusz Ogiegło

PRZYWRÓĆMY WIARĘ W MAGIĘ BOŻEGO NARODZENIA
Moi Drodzy, w tym roku wyjątkowo oprócz złożenia Wam życzeń świątecznych chciałbym poprosić Was o pomoc.
Kilka dni temu, 19 grudnia br., w sąsiedniej miejscowości (oddalonej ok. 2km od Tomic, w których mieszkam), w Woźnikach wydarzyło się nieszczęście. W wyniku pożaru trzyosobowa rodzina straciła dom (na szczęście nikt nie zginął). Budynek spłonął niemal doszczętnie i nie nadaje się już do zamieszkania. Trzeba go odbudować.
Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie będą dla tej rodziny czasem spokoju i radości. Spędzą je w „obcym domu” ze świadomością, że wraz z płomieniami uleciał w powietrze dorobek całego ich życia, być może także przedświąteczne plany i marzenia. Ze świadomością, że muszą zaczynać wszystko od początku…
Ale Święta Bożego Narodzenia to także czas magiczny, czas nadziei i spełnionych marzeń. Przyjaciele poszkodowanych zorganizowali zbiórkę pieniędzy na odbudowę spalonego domu.
Jeśli więc potraficie – pomóżcie. Liczy się każda wpłacona złotówka i każde udostępnienie poniższego linka (dotyczącego zbiórki). Przywróćmy tym ludziom wiarę w magię Bożego Narodzenia.

LINK DO ZBIÓRKI („ZRZUTKA.PL”)

Informacje o pożarze znajdziecie m.in na portalu WADOWICEONLINE.PL i WADOWICE24.PL

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *