Wystartowała trasa koncertowa promująca album „If I Can Dream”!

Tysiące fanów króla rock’n’rolla na otwarciu trasy koncertowej po UK!

GlasgowOpeningTour„Kilka minut temu SSE Hydro Arena w Glasgow zamieniła się w prawdziwą świątynię Elvisa!”, pisał serwis Elvis Matters w odniesieniu do wczorajszego koncertu otwierającego trasę koncertową promującą albumy Elvisa Presley’a nagrane z towarzyszeniem Królewskiej Orkiestry Filharmonicznej – „If I Can Dream” oraz „The Wonder Of You”.
Gościem specjalnym wieczoru była żona Elvisa, Priscilla, która dzieliła się z tysiącami fanów przybyłymi na koncert swoimi wspomnieniami na temat wspólnego życia ze słynnym piosenkarzem.
Wśród wykonywanych utworów – wyśpiewanych przez samego Elvisa Presley’a z dużego ekranu do akompaniamentu grającej na żywo Królewskiej Orkiestry Filharmonicznej – nie zabrakło znanych z bestsellerowego albumu „If I Can Dream” (2015) utworów „Fever”, „It’s Now Or Never” oraz „I Can’t Help Falling In Love” a także piosenek zamieszczonych na nowym krążku „The Wonder Of You” (wg.najnowszego notowania Brytyjskiej Listy Przebojów – miejsce 5).
Premierowo wybrzmiały także „I’ll Be Home For Christmas”, „Hound Dog” oraz „That’s All Right”.
W oczekiwaniu na obiecaną relację czytelniczki naszego bloga, która miała przyjemność uczestniczyć w opisywanym wydarzeniu zapraszam do obejrzenia kilku materiałów wideo:

Opening/Priscilla wita gości/”Burning Love” – (’live’ 17.11.2016)
„If I Can Dream” – (’live’ 17.11.2016)
„Can’t Help Falling In Love” – (’live’ 17.11.2016)

(info: Elvis Matters/YouTube/Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *