Wystawa pamiątek po Elvisie Presley’u w Las Vegas – ZAMKNIĘTA!

Elvis Presley opuścił Las Vegas

WestgateExhibit Nie dalej jak tydzień temu (22 lutego br) pisałem na tym blogu o nazwaniu jednej z ulic w Las Vegas imieniem Elvisa Presley’a.
Wiadomości, które spływają z zagranicznych serwisów od kilkunastu godzin zdają się jednak potwierdzać przykry fakt – „Elvis Presley opuścił Las Vegas”. Głównym powodem jest decyzja kierownictwa hotelu Westgate Las Vegas Hotel (dawnego International/Hilton) o zamknięciu wystawy poświęconej królowi rock’n’rolla. Otwarta w kwietniu 2015 roku ekspozycja „The Elvis Exhibit” miała być pokazywana przez kolejnych dziesięć lat niemniej jednak nieporozumienia na tle finansowym skłoniły władze hotelu do jej zamknięcia.
Jak zapewniają przedstawiciele Westgate Las Vegas Hotel wszystkie pamiątki po słynnym piosenkarzu są bezpieczne i przechowywane są w specjalnych, chronionych pomieszczeniach. Pozostaną tam aż do wyjaśnienia sytuacji.
Wraz z wystawą zniknęła też nadana w ubiegłym roku nazwa hotelu, „Elvis Presley Theater”. Zastąpiła ją „Westgate International Theater”.

(info: Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29