Zmarł Chris Bearde – autor „NBC TV Special”…

Napisał „NBC TV Special” dla Elvisa…

ChrisBeardeElvisNBC W niedzielę, 23 kwietnia br., w wieku osiemdziesięciu lat zmarł na atak serca Chris Bearde – amerykański producent, reżyser i scenarzysta.
Bearde był współautorem wielu tzw. TV Specials. Współtworzył m.in programy dla The Jackson 5, Sonny & Cher, Andy Williamsa, The Osmonds i… Elvisa Presley’a.
W roku 1968 Chris Bearde wraz z Allanem Blye napisał legendarny program „ELVIS” znany powszechnie jako „The ’68 NBC TV Comeback Special”. Producent show, Steve Binder, tak wspominał Bearda:
Chris Bearde i współscenarzysta Allan Blye kupili sobie każdy album i każdą 45, jaką Elvis kiedykolwiek nagrał, zamknęli się z nimi w pokoju i nie opuszczali go dopóki nie opracowali podstawowego formatu show.
Chris Bearde miał olbrzymią osobowość i praktycznie wykonał całe show dla Elvisa. W reakcji Elvisa można było zobaczyć, że pokochał ich pomysły i koncepcję. W rezultacie Elvis entuzjastycznie nastawiony, że nie chciał zmieniać niektórych rzeczy, co z kolei mnie trochę denerwowało!

UWAGA! ELVIS SHOW!!! Tak tak. By jednak nie rozpoczynać tego długiego weekendu tylko od złych i smutnych wiadomości poniżej zamieszczam zapowiedź kolejnej autorskiej audycji ELVIS SHOW przygotowanej przez nieocenionego *D.J-Maćka!* Premiera już jutro a w niej jak zawsze bardzo dużo dobrej muzyki przy której na pewno zapomnicie o padającym za oknami deszczu! Już teraz gorąco zachęcam do słuchania!

„ELVIS SHOW #54” – ZAPOWIEDŹ *D.J-Maciek!*

(info: Elvis Information Network/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29