„68 Comeback Special. 50th Anniversary Edition Box Set” – jeszcze w listopadzie!

Rocznicowy box od Sony! Zapowiada się atrakcyjnie!

Były książki, panele dyskusyjne w trakcie Elvis Week w Memphis a nawet specjalne pokazy kinowe. Wszystko to by upamiętnić przypadającą w tym roku pięćdziesiątą rocznicę nakręcenia przełomowego dla kariery Elvisa Presleya programu telewizyjnego, „ELVIS” (znanego szerzej jako „NBC TV Special”).
I choć wydawać by się mogło, że to już naprawdę wszystko co można było zrobić w związku z tą rocznicą to okazuje się jednak,  że jest inaczej!

Już w listopadzie do sprzedaży trafi nowy, wyjątkowy produkt sygnowany przez wydawnictwo Sony! „68 Comeback Special – 50th Anniversary Edition Box Set”, bo taki tytuł będzie nosić, składać będzie się aż z pięciu płyt CD oraz dwóch dysków Blu-Ray. Dodatek stanowić będzie książka wypełniona rzadkimi zdjęciami oraz historiami opowiedzianymi przez uczestników i twórców programu.

Nowy zestaw Sony ma całkowicie wyczerpać temat słynnego „Comebacku” zarówno pod względem materiału audio jak i wideo. W skład tej kolekcji obok doskonale znanych już nagrań (audio/wideo) wchodzić będą także rzadkie i nigdy wcześniej niepublikowane outtakes z sesji nagraniowej w Western Recorders Studio z czerwca 1968 roku a także nieznane dotąd ujęcia z programu.

Przewidywany koszt boxu to 149,98 Dolarów (ok. 550,00 PLN).

Obok wspomnianego powyżej zestawu do sprzedaży trafi także wydanie składające się z dwóch płyt winylowych.

(Info: Elvis World Japan/*D.J-Maciek!*/Mariusz Ogiegło)

2 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29