„Return Of The Pelvis” oraz… – specjalne gwiazdkowe zestawy płyt Elvisa Presleya

Koncerty Elvisa Presleya z lat 1969 i 1975

Od Wigilii Bożego Narodzenia dzieli nas zaledwie kilka dni. W sklepach czuć już przedświąteczną gorączkę. Na przystrojonych regałach zgromadzono dziesiątki specjalnych świątecznych produktów, do których zakupu zachęcają nas płynące z głośników największe gwiazdkowe przeboje.

Ta przedświąteczna atmosfera udziela się także producentom (bootlegowym) płyt Elvisa Presleya, którzy skierowali właśnie do sprzedaży dwa okolicznościowe zestawy, które idealnie nadawać będą się na prezent pod choinkę. Mowa o nowych produktach wydawnictwa VV – „Return Of The Pelvis” oraz „First Time In Huntsville”.

Oba boxy zostały zrealizowane w ściśle limitowanym nakładzie (kolejno 20 i 10 egzemplarzy) a w ich skład oprócz dwóch płyt winylowych (180g) i CD wchodzić będzie także cała kolekcja gadżetów – kubek, koszulka, plakat a nawet świeca z napisem „Elvis ’69”! Wszystko to zapakowane w eleganckie pudełko.

A co od strony muzycznej oferują wspomniane wydania? „Return Of The Pelvis” to zapis popołudniowego występu Elvisa z hotelu International w Las Vegas z 3 sierpnia 1969 roku (wcześniej zrealizowany także przez wydawnictwo VV). „First Time In Huntsville” z kolei do dokumentacja pierwszego koncertu Presleya w Huntsville – 30 maja 1975 roku (godz.20:00. Również wcześniej wydany przez wydawnictwo VV).

(info: Day By Day/Elvis News/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29