Życzenia na Nowy Rok (i krótkie podsumowanie mijającego)

Szczęśliwego Nowego Roku!

Dzisiaj Sylwester. Od zakończenia roku dzielą nas już zaledwie godziny. Wznosząc o północy toast szampanem, powitamy nowy 2023 rok. Jaki będzie? Co przyniosą najbliższe miesiące?
W tym miejscu chciałoby się napisać tylko – oby był tak dobry jak ten, który właśnie z wolna dobiega końca.

Ostatnich dwanaście miesięcy było bowiem dla nas fanów Elvisa Presleya naprawdę wyjątkowe. W dużej mierze za sprawą filmu Baza Luhrmanna, który trafił na ekrany kin w połowie czerwca. Produkcja wznieciła na nowo w naszym kraju zainteresowanie osobą króla rock’n’rolla. Elvis wrócił na pierwsze strony popularnych gazet i najbardziej poczytnych serwisów internetowych. I nawet jeśli przy okazji premiery wspomnianego obrazu niejednokrotnie zalewała nas fala zwykłego plotkarskiego bełkotu to na szczęście co jakiś czas mogliśmy też liczyć na absolutnie profesjonalnie zrealizowane audycje radiowe czy rzetelne opracowania.

Ale rok 2022 to nie tylko film. To także książka „ELVIS. WSZYSTKIE PŁYTY KRÓLA 1966-1977”, którą już w kwietniu (w wersji elektronicznej) miałem przyjemność oddać w Wasze ręce.
Nie wyobrażam sobie by w tym miejscu nie podziękować WSZYSTKIM osobom, które przyczyniły się do jej promocji, a więc dziennikarzom portali WadowiceOnline.pl, MamNewsa.pl, PowiatLive.pl, Radia Andrychów, RMF.FM, magazynu TWÓJ BLUES a także WAM drodzy fani.
Dziękuję Wam serdecznie za tak ciepłe przyjęcie mojej publikacji. Za każdą opinię na jej temat, nadesłaną recenzję czy słowa uznania i podziękowania. To dla mnie jako autora szalenie ważne i motywujące do dalszej pracy.

Podobnie jak fakt, że moja (nasza) praca na rzecz promocji Elvisa została dostrzeżona również poza granicami naszego kraju. W tym roku, dzięki współpracy z serwisem Elvis Radio24h spora część moich artykułów (a także część publikowanych na naszym blogu newsów) została przetłumaczona i zaprezentowana czytelnikom wspomnianej strony (i za każdym razem zbierała setki tzw. „lajków”) za co jestem szalenie wdzięczny.

Ale to jeszcze nie koniec, bo zaledwie kilka miesięcy temu miałem wielką przyjemność udzielić wywiadu administratorom dwóch najważniejszych światowych serwisów internetowych poświęconych królowi rock’n’rolla – Keesowi Mouvenowi z holenderskiego ELVIS DAY BY DAY i Nigelowi Pattersonowi z ELVIS INFORMATION NETWORK, w którym opowiedziałem nie tylko o swoich książkach ale także o tym jak wyglądała kiedyś i jak wygląda obecnie sytuacja z Elvisem w naszym kraju.

I choć to wszystko brzmi już jak spełnienie marzeń to dodam jeszcze, że w 2022 roku ponownie dostałem szansę publikowania na łamach TWOJEGO BLUESA i na stronach INTERIA.PL

Kończąc – to był naprawdę dobry rok.

I dlatego dzisiaj chciałbym życzyć Wam by kolejny rok taki właśnie był – by spełniły się w nim Wasze marzenia. By udało się Wam zrealizować wszystkie plany a sukcesy (te duże i te małe) nigdy Was nie omijały. By zawsze dopisywało Wam dobre zdrowie. I byśmy wszyscy mogli spotkać się w tym miejscu za kolejnych dwanaście miesięcy.
Udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego co najlepsze w Nowym 2023 Roku!

Mariusz Ogiegło

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *