„Bądźcie tam!” – Glen D.Hardin zaprasza polskich fanów na koncert grupy TCB Band do Rzeszowa!

Członkowie dawnej grupy Elvisa Presley’a zapraszają na swój koncert do Polski

GlenD TCB Band. Taką nazwę nosił zespół towarzyszący Elvisowi Presley’owi zarówno na scenie jak i w studiu nagraniowym przez całe lata 70-te. Po śmierci piosenkarza muzycy pojawiali się na licznych koncertach upamiętniających króla rock’n’rolla. Pianista Glen D.Hardin, gitarzysta James Burton, perkusista Ronnie Tutt występowali w wielu europejskich miastach. Niestety… zawsze omijając Polskę i nie wzbudzając wśród promotorów żadnego zainteresowania i należytego im szacunku. Ich obecność (a raczej jej brak) w naszym kraju wydawała się przesądzona aż do chwili gdy Stowarzyszenie Elvis Lives z nieocenionym Marcinem Życzyńskim na czele zdecydowało się na organizację ich jedynego koncertu w Polsce!
Show odbędzie się już 15 stycznia 2018 roku w sali rzeszowskiego Hotelu Bristol.
Przed kilkunastoma godzinami swoje zaproszenie na występ nagrał legendarny klawiszowiec Elvisa Presley’a – Glen D.Hardin. W swoim kilkusekundowym wystąpieniu zwrócił się do polskich fanów ze słowami: „witam wszystkich! Jestem Glen Hardin i nie mogę się doczekać aby Was zobaczyć w Polsce już w styczniu. Bądźcie tam!!!”
Wcześniej, podobne zaproszenie dla polskiej publiczności przesłał James Burton.
Glen D. Hardin, James Burton – będziemy!!!

(info: Stowarzyszenie Elvis Lives/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29