Blog ELVIS: Promised Land – mamy już pięć lat!!!

Artykuły, wywiady, newsy – codziennie od pięciu lat!

5latCzasem wydaje mi się, że to sen, ale mam nadzieję, że nigdy się z niego nie obudzę„, chciałoby się powtórzyć za Elvisem Presley’em – szczególnie w takie dni jak dzisiaj. Dokładnie pięć, tak, pięć lat temu, napisałem na blogu ELVIS: Promised Land (wówczas jeszcze pod nieistniejącym już adresem www.gregnolan.blog.interia.pl) pierwsze słowa i zacząłem publikować pierwsze newsy dotyczące nowości płytowych naszego idola. Wtedy jeszcze bez przekonania, bez wiary w sukces, bardziej z ciekawości… O tym, że strona przetrwa rok nawet nie myślałem… o tym, że za PIĘĆ LAT będę siedział przed klawiaturą swojego laptopa i próbował napisać rocznicową notatkę… nawet nie marzyłem!
Podobnie jak nigdy nie przypuszczałem nawet, że nasz (bo zawsze będę to podkreślał, że jest to NASZ blog) blog doczeka się takiego uznania z Waszej – fanów Elvisa Presley’a, strony. Z publikacją tych fragmentów, często osobistej korespondencji wstrzymywałem się na bardzo specjalną okazję. Myślę, że pięciolecie istnienia ELVIS: Promised Land taką właśnie jest.

Panie Mariuszu na początek kolejny raz podziwiam Pana pracę 🙂
Pańską stronę przeglądam z zainteresowaniem codziennie 🙂
(Ewa)

Panie Mariuszu,
jestem pod ogromnym wrazeniem pracy jaką Pan włożył zakładając ten kapitalny blog
(Hubert)

Witam,
na wstępie chciałem bardzo podziękować za prowadzenie przez Pana bloga, jest świetnym, rzetelnym i cennym źródłem informacji dla fanów Elvisa w Polsce, chociaż sam już od dawna korzystałem z zagranicznych serwisów, tak teraz codziennie odwiedzam Pański blog
(Patryk)

Dla takich chwil, wpisów i komentarzy warto żyć i robić to co się robi! To one napędzają do dalszej działalności i sprawiają, że nawet największe przeciwności losu przestają istnieć.

Drodzy Czytelnicy, Fani Elvisa Presley’a, sympatycy bloga ELVIS: Promised Land – dziękuję Wam za to pięć lat! Za pięć lat wspólnego odkrywania twórczości króla rock’n’rolla, za pięć lat spełniania marzeń (magazyny, książka, wywiady z ludźmi z otoczenia Elvisa a przed nami spotkanie autorskie).
Wierzę, że choć ostatnio jakby coraz mniej czasu na tworzenie kolejnych artykułów, dotrwamy do kolejnych równie pięknych rocznic. A tymczasem raz jeszcze gorąco zapraszam Was do Wadowic na spotkanie autorskie promujące książkę „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” zrealizowaną właśnie na pięciolecie istnienia bloga. To spotkanie jest dla WAS! Będzie mi bardzo miło móc w końcu poznać Was osobiście, uścisnąć Wam dłonie i porozmawiać o tym co każdego dnia pcha nas pod adres www.elvispromisedland.blog.pl – o Elvisie Presley’u i jego muzyce!

Dziękuję i do zobaczenia
Mariusz Ogiegło

(info: Mariusz Ogiegło)

2 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29