Eddie Graham dołącza do tegorocznej edycji tournee „An Evening With Elvis’ Friends…”

Kolejni muzycy potwierdzają swój udział w trasie koncertowej

EddieGraham Za nieco ponad dwa miesiące wystartuje kolejna edycja europejskiego tournee organizowanego przez Arjana Deelena, „An Evening With Elvis’ Friends And Original Musicians”.
W tym roku do grupy dołączył m.in ochroniarz i instruktor karate Presley’a – Dave Habler. Kilka dni temu jednak organizator zaskoczył informacją o kolejnym uczestniku! Będzie nim doskonały perkusista, Eddie Graham (na zdjęciu – kadrze z filmu „That’s The Way It Is”), który towarzyszył Elvisowi w jego pierwszych występach w Las Vegas (1969-1970).
Jego dynamiczną grę na perkusji usłyszeć można m.in na takich albumach jak „On Stage” z 1970 roku oraz „That’s The Way It Is”. Samego zaś muzyka zobaczyć można m.in w filmie dokumentalnym z roku 1970 – „Elvis: That’s The Way It Is” (szczególnie w sekwencjach z prób w hotelu International).
Tegoroczna trasa koncertowa będzie pierwszą w trakcie której Graham odwiedzi Europę. Będzie też pierwszą od 1970 roku w trakcie której Eddie Graham wystąpi na jednej scenie z Bobem Lanningiem.

(info: Źródła organizatorów/Mariusz Ogiegło)

2 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29