„Elvis – All Star Tribute” – zaglądamy na plan zdjęciowy nowego programu NBC!

Pierwsze materiały wideo z planu zdjęciowego nowego programu NBC

Już za kilka dni stacja NBC wyemituje specjalny program, „Elvis – All Star Tribute”. Widowisko zostało zrealizowane z okazji przypadającej w ubiegłym roku 50.rocznicy nakręcenia i wyemitowania legendarnego show „ELVIS” (znanego szerzej jako „Elvis NBC TV Special”).
Oryginalny show z 1968 roku był kamieniem milowym w karierze Elvisa Presleya. Wyreżyserowany przez Steve’a Bindera program pozwolił Presleyowi na powrót do występów na żywo po blisko siedmioletniej przerwie spowodowanej występami w hollywoodzkich filmach. Z kolei nakręcone na jego potrzeby koncerty 'sit down show’ uznawane są za pierwsze w historii muzyki koncerty typu unplugged (w późniejszych latach spopularyzowane przez stację MTV).

W Internecie pojawiły się już pierwsze materiały promujące nowy program stacji NBC. Oprócz zdjęć z planu filmowego w Sieci pojawił się również krótki (3 min) film, który odsłania kulisy powstawania tej produkcji. Ten krótki klip daje nam wyobrażenie tego czego możemy spodziewać się po szumnie zapowiadanym widowisku. A więc, przede wszystkim oryginalnej scenografii, plejady współczesnych gwiazd piosenki i… niezapomnianych przebojów Elvisa Presleya. Przy czym warto zaznaczyć, że w programie wybrzmią utwory z całego okresu twórczości Elvisa a nie tylko te, które trafiły do programu z 1968 roku (co jednym może przypaść do gustu innych zachęcić krytyki). I tak w studiu NBC wybrzmią m.in „It’s Now Or Never”, „Always On My Mind” oraz „Suspicious Minds”.

A jak to wszystko będzie wyglądać? Zobaczcie poniżej

ELVIS – ALL STAR TRIBUTE (Z WIZYTĄ NA PLANIE)

Ale to nie wszystko! Atmosferę oczekiwania na nowy program NBC podgrzewać ma także ujawniona „nowa” wersja utworu „If I Can Dream”, którą na finał widowiska (podobnie jak pięćdziesiąt lat wcześniej) wspólnie z Elvisem wykonają Post Malone, Shawn Mendes, Darius Rucker, Blake Shelton oraz Carrie Underwood.

IF I CAN DREAM – ELVIS PRESLEY i GWIAZDY PROGRAMU „ALL STAR TRIBUTE”

 

(info: Day By Day/YouTube/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *