„ELVIS” bohaterem letnich kin plenerowych

Głośny film Baza Luhrmanna będzie wyświetlany w kinach plenerowych

Film „ELVIS” australijskiego reżysera Baza Luhrmanna był niezaprzeczalnym hitem zeszłorocznych wakacji. Filmowa biografia legendarnego króla rock’n’rolla, Elvisa Presleya ściągnęła do kin tłumy widzów a twórcy obrazu zebrali za swoje dzieło niemal wszystkie najważniejsze nagrody.

Nic więc dziwnego, że film wraca na ekrany również i w tym roku. Co prawda lokalnie, ale wraca.

Według otrzymanych informacji „ELVIS” będzie wyświetlany w trakcie cieszących się w naszym kraju coraz większą popularnością kin plenerowych.

Już w czwartek, 13 lipca br. fani Presleya będą mogli zapoznać się z brawurowo zrealizowaną historią życia swojego idola w ramach „Wakacyjnego Kina Plenerowego” organizowanego przez Gminę Niedźwiedź oraz Gminną Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu.

Pokaz odbędzie się o godzinie 21:15 w Amfiteatrze w Porębie Wielkiej. Na to wydarzenie jednak warto przyjść znacznie wcześniej ponieważ seans poprzedzi występ znakomitej krakowskiej grupy ELVIS ’56. Grupa wejdzie na scenę o godzinie 19:30.

Z kolei kolejny pokaz odbędzie się już w najbliższy piątek, 14 lipca br, o godzinie 21:15 w Kalwarii Zebrzydowskiej (w pobliżu Wadowic). Seans zorganizowany przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się przy obiektach sportowych MKS Kalwarianka (ul. Mickiewicza 16).

Na widzów czekać będą (jak zawsze) wygodne leżaki i miła atmosfera.

Wstęp na oba wydarzenia jest DARMOWY!

(Info: CKSiT Kalwaria Zebrzydowska/Elvis ’56/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29