Razem możemy więcej…

Popularyzator twórczości Elvisa, dziennikarz i wokalista – Paweł Bączkowski prosi o wsparcie

Kiedy przed kilku laty zapytałem szefa ochrony Elvisa Presleya, Dicka Groba, za co wciąż kochamy króla rock’n’rolla odpowiedział: „Myślę, że jednym z powodów dla których wciąż pamiętamy o Elvisie i nigdy o nim nie zapomnimy jest po prostu to kim był. Był osobą która nie miała niczego a dotarła na sam szczyt ale nigdy nie zapomniał skąd się na nim wziął. Był zawsze gotów nieść pomoc innym, nawet tym których nie znał„.

Wczoraj minęła 86.rocznica urodzin Elvisa. Przy tej okazji w mediach dużo mówiło się o jego naśladowcach – osobach, które na scenie wcielają się w postać legendarnego artysty i przybliżają słuchaczom jego koncertową działalność.
A dzisiaj, każdy z nas ma szansę by zostać naśladowcą Presleya. Jednak nie poprzez założenie ekstrawaganckiego jumpsuitu i zaśpiewanie „Love Me Tender” lecz poprzez bezinteresowną pomoc potrzebującym – tak jak Elvis czynił to przez całą swoją karierę. W czym rzecz?
Wczoraj, nasz przyjaciel – dziennikarz radiowy, wokalista, kompozytor i przede wszystkim popularyzator twórczości Elvisa zwrócił się do swoich fanów z prośbą o pomoc materialną niezbędną do leczenia jego ciężko chorej żony. „Witajcie. Nigdy nie myślałem,że przyjdzie mi prosić o pomoc. Wraz z synkiem Mateuszkiem chcemy ratować naszą ukochaną żonę i mamusię Iwonkę. Niech Wam Pan Bóg pobłogosławi za okazaną dobroć„, napisał w mediach społecznościowych.

Zbiórka środków odbywa się za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl (link znajdziecie poniżej).

LECZENIE IWONY BĄCZKOWSKIEJ – POMAGAM.PL  

Paweł Bączkowski, nagrodzony Medalem Zasłużony dla kultury polskiej, od kilku lat prowadzi w Radiu Poznań cenioną w Polsce i poza jej granicami audycję „Planeta Country”, w której zawsze chętnie opowiada o Elvisie i prezentuje jego nagrania (sam wielokrotnie miałem przyjemność gościć na antenie i wspominać z prowadzącym dokonania tego artysty). Na swoich koncertach często przypomina złote przeboje króla rock’n’rolla a w swoim dorobku artystycznym ma także płytę z jego utworami. Od lat aktywnie wspiera polskich fanów Presleya.
Dzisiaj On potrzebuje naszego! Nie zawiedźmy Go! Razem możemy więcej. Liczy się każda złotówka.

(Info: Pomagam.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *