„Elvis’ Christmas Album” w RMF Classic

Najlepiej sprzedający się album wszech czasów wybrzmi w RMF Classic!

„Elvis’ Christmas Album” był pierwszym z dwóch albumów gwiazdkowych nagranych przez Elvisa Presleya. Od chwili swojej premiery w 1957 roku płyta doczekała się niezliczonej ilości wznowień i reedycji. Szacuje się, że do dzisiaj sprzedano ponad dziesięć milionów tego wydawnictwa (i mowa tutaj tylko o oficjalnych wznowieniach).

Świąteczna płyta Elvisa ma także liczne grono sympatyków w naszym kraju. I to zapewne ich w dużej mierze ucieszy fakt, że w przededniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia legendarny „Elvis’ Christmas Album” wybrzmi w całości w popularnej stacji radiowej RMF Classic.

Longplaya będzie można wysłuchać w ramach audycji „Muzyka spod igły w RMF Classic” Wojciecha Padjasa w dniu 20 grudnia br. o godzinie 20:00

Każdego z Was, kto chciałby za pośrednictwem tej płyty wprowadzić się w magiczny świąteczny nastrój jak również  poznać pokrótce historię tego wydawnictwa, gorąco  zachęcam do słuchania.

(Info: Polska Mafia Elvisa Presleya/RMF Classic/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29