Szczęśliwego Nowego 2018 Roku!!!

Noworoczne życzenia dla Czytelników bloga ELVIS: Promised Land

NowyRok2018 Niemal każdego roku sięgam po ten sam cytat ale niezmiennie wydaje mi się on aktualny i odpowiedni do tej sytuacji. „Zabawne jak ten czas szybko mija„. Co dopiero przygotowywaliśmy się do wielkich obchodów czterdziestej rocznicy śmierci Elvisa Presley’a, która przypadła w sierpniu br. Co dopiero witaliśmy Nowy 2017 Rok a już… „na horyzoncie widać nowy dzień„, jak śpiewał Elvis w finałowej scenie filmu „Roustabout”. Nowy dzień Nowego 2018 Roku.
Każdego roku w tym poście staram się robić mniej lub bardziej szczegółowe podsumowania mijającego roku – tego czego się udało dokonać a czego nie. A w tym roku udało się zrobić bardzo dużo – były artykuły, były kolejne wywiady była także kolejna… publikacja (tak! Pięknie zrealizowany magazyn „Kulturalnik Poznański”) i przede wszystkim – spotkania. Jestem bardzo szczęśliwy, że w tym roku aż dwukrotnie dane było mi spotkać się z Wami podczas ważnych wydarzeń kulturalnych związanych z Elvisem (i nie tylko) w różnych miejscach Polski. Cieszę się, że mogliśmy spotkać się podczas kolejnej edycji „Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych” w Wieliczce oraz na dwudniowym rocznicowym festiwalu w Poznaniu. Bardzo żałuję jednego…, że zabrakło mnie w Rzeszowie na gigantycznym Elvis Festival z udziałem Eda Bonji.
Pewnie już to robiłem ale zrobię to raz jeszcze – dziękuję Wam serdecznie za każdą chwilę rozmowy, uścisk dłoni i życzliwe słowa. Mam nadzieję, że rok 2018 da okazję do kolejnych, równie sympatycznych spotkań.
Nim przejdę do życzeń, bo to one są głównym tematem tego posta, pozwólcie, że jeszcze kilka słów o tym co nas czeka u progu 2018 roku.
Otóż już w pierwszych dniach stycznia nasz blog po raz kolejny (i tym razem ostatni) zmieni adres i… wygląd! Platforma blog.pl, na której postawiony jest obecny blog przestaje istnieć z dniem 30 stycznia 2018 roku. Wykupiłem już miejsce na serwerze i nową domenę. Dzięki temu nasza strona będzie już teraz funkcjonować bez względu na wewnętrzne zarządzenia darmowych platform blogowych.
O pozostałych planach, a jest ich naprawdę bardzo dużo i mam nadzieję, że przynajmniej kilka z nich bardzo pozytywnie Was zaskoczy, pisać nie będę bo jak mówi stare mądre powiedzenie „jeśli chcesz rozbawić Pana Boga opowiedz mu o swoich planach„. Pozostaje mi więc tylko prosić Was byście mocno zaciskali kciuki i wraz ze mną wierzyli, że przynajmniej niewielką ich część uda się zrealizować.Tego sobie i Wam u progu Nowego Roku życzę.
A czego jeszcze Wam życzę? Pozwólcie, że zacytuję w tym miejscu wspomnianą już raz dzisiaj piosenkę…

Na horyzoncie widać nowy dzień
Wszystko będzie po prostu dobrze
Na horyzoncie widać nowy dzień
I świat będzie mój

Powiedziałem starym kłopotom, by lepiej poszły precz
Teraz szczęście zajmie ich miejsce
A stare ciemne chmury wkrótce się przetoczą
Wyjdzie słońce
I świat będzie mój

Powiedziałem starym bólom serca, by spakowały manatki
Zdecydowałem, że nie chcę, by kręciły się w pobliżu
Wiesz,powiedziałem, że wszystko będzie dobrze
Ponieważ świat jest mój

Przegonię stare problemy z zasięgu wzroku
I gwarantuję Ci kochanie, że one nigdy nie wrócą
Wiesz, powiedziałem, że wszystko będzie dobrze
Ponieważ świat jest mój

Mój los się zmienia, poczekaj trochę, a się przekonasz
Zaczynam, a od jutra wszystkie dobre rzeczy będą mi przysługiwać
Na horyzoncie widać nowy dzień
I świat będzie mój

I dokładnie tego o czym tak pięknie śpiewa Elvis Presley w utworze „There’s A Brand New Day On Horizon” życzę Wam, Drodzy Czytelnicy bloga ELVIS: Promised Land, w nadchodzącym Nowym 2018 Roku.
Wszystkiego najlepszego! Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Mariusz Ogiegło

(info: Tłumaczenie utworu: Krzysztof Brański)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *