„Elvis Country” w Bydgoszczy!

Zaproszenie od Toruńsko-bydgoskiego fan clubu Elvisa Presleya „His Hand In Mine”

Muzyka country zawsze miała wpływ na moją muzykę, która jest połączeniem country, gospel i rythm’n’bluesa„, wyjaśniał podczas konferencji prasowej w Huston Astrodome w 1970 roku Elvis Presley.
Jeden z najbardziej amerykańskich gatunków muzycznych od zawsze obecny był w życiu i karierze króla rock’n’rolla. Piosenkarz z powodzeniem śpiewał piosenki w tym stylu zarówno w studiu nagraniowym jak i na swoich koncertach. Wydany natomiast przez RCA Victor longplay „Elvis Country” z 1971 roku po dziś dzień uważany jest za najlepszy album Presleya z lat siedemdziesiątych.

O tych i wielu innych związkach Elvisa Presleya z muzyką country członkowie Toruńsko-bydgoskiego fan clubu artysty „His Hand In Mine” opowiadać będą podczas kolejnego spotkania fanów. Zlot odbędzie się w Bydgoszczy, 27 kwietnia br. o godzinie 16:00 w tamtejszej Bierhalle (na małej sali).

Organizatorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów spotkania ale biorąc pod uwagę poprzednie wydarzeniach tego typu organizowane przez ten fan club, przybyli goście mogą liczyć na moc atrakcji, wyjątkową atmosferę, miłe towarzystwo i długie interesujące rozmowy.
Ze swojej strony gorąco polecam i zachęcam do udziału.

Swoją obecność w zlocie można potwierdzać na specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku:
ELVIS COUNTRY – SPOTKANIE FANÓW!

(info: Toruńsko-bydgoski FC EP „His Hand In Mine”/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29