„Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” – to już rok…

Rok od premiery książki „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”

Rok. Dokładnie tyle czasu minęło od dnia (20 kwietnia) w którym książka „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” trafiła do sprzedaży.
Jej pojawienie się na księgarskich półkach poprzedziły zapowiedzi zarówno na lokalnych (Powiat Live, Wadowice Online a nawet Oficjalna Strona Gminy Tomice) jak i ogólnopolskich portalach Internetowych. Serwis internetowy Interia.pl pisał: „Książka 'Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz’ jest zbiorem 26 wywiadów z ludźmi prywatnie i zawodowo związanymi z Elvisem Presleyem. Rozmowy przeprowadził współpracujący z naszym serwisem Mariusz Ogiegło, wielki fan muzyka i popularyzator jego twórczości w Polsce, organizator koncertów i wystaw oraz twórca wielu artykułów poświęconych Presleyowi„.
Wieczoru, w którym „Elvis pojawił się na Allegro„, jak napisano punktualnie o godzinie 20:00 na profilu Wydawnictwa Kaligrafia, nie zapomnę chyba nigdy. Siedziałem przed ekranem swojego laptopa i obserwowałem jak w ciągu kilkudziesięciu minut zniknął prawie cały pierwszy rzut książek! Wraz z kolejnymi zakupami otrzymywałem od Was dziesiątki wpisów, meili i smsów z gratulacjami i podziękowaniami.
Później były recenzje prasowe i spotkania z przedstawicielami prasy, wywiady. W sierpniu niezapomniane spotkanie autorskie w Wadowicach.
„Elvis” otworzył przede mną wiele drzwi, które dotychczas wydawały się szczelnie zamknięte i za które wydawało się, nie mam wstępu. Wspaniały czas, który pomimo upływu roku trwa nadal.
Dziękując Wam za wszystko, za Waszą życzliwość, miłe słowa, wspaniałe recenzje i pomoc przy przygotowaniu spotkań autorskich już dzisiaj zapraszam Was do Wieliczki na Festiwal Ludzi Zakręconych. Bo dla autora nie ma nic cenniejszego niż spotkania ze swoimi czytelnikami.
A ja… obiecuję poważnie zastanowić się nad… kolejnym projektem?

KSIĄŻKA „ELVIS. CZŁOWIEK, KTÓREGO NIGDY NIE ZAPOMNISZ” – INFORMACJE
KSIĄŻKA „ELVIS. CZŁOWIEK, KTÓREGO NIGDY NIE ZAPOMNISZ” – KUP TERAZ!!!

(info: Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *