„Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”… wspomnienie ze spotkania

Dziękuję Wszystkim za przybycie!

1 No i stało się! Długo zapowiadane, bardzo dobrze promowane w lokalnych (i nie tylko) mediach spotkanie promujące książkę „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” odbyło się i…przeszło do historii. By jednak w pełni zamknąć ten kolejny, pasjonujący rozdział, należałoby skreślić choć kilka słów… relacji…, wspomnień…, przeżyć.
Zacznę więc od podziękowań a te przede wszystkim należą się Wadowickiej Bibliotece Publicznej oraz Wydawnictwu Kaligrafia za w pełni profesjonalnie przygotowany wieczór autorski, za wspaniałą atmosferę w jego trakcie i za to, że nie było rzeczy niemożliwych do wykonania i w każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc.
Swoje podziękowania pragnę także skierować do Marcina „Elvisa” Życzyńskiego, za wspaniały występ podczas spotkania. To była fantastyczna niespodzianka!
Osobą, bez której to spotkanie nie miałoby szans na powodzenie i nie wyglądałoby tak jak wyglądało był- *D.J.-Maciek!*. Maćku, za wszelką pomoc (przy organizowaniu wystawy, za prowadzenie spotkania)-DZIĘKUJĘ!
fanimaster
Dziękuję również, a może przede wszystkim WAM, Drodzy Fani, Czytelnicy i Przyjaciele, za przybycie i za to, że z mogliśmy się z Maćkiem podzielić z Wami naszą pasją i wspólnie powspominać Elvisa Presley’a – Człowieka, którego nigdy nie zapomnimy.

Realizujesz marzenia nie tylko swoje ale nas wszystkich i za to Ci bardzo dziękuję„, usłyszałem wczoraj i głos mi zamarł (chyba nic poza „dziękuję” nie przeszło mi przez gardło). A ja dziękuję, że wciąż mam dla kogo te marzenia realizować!

Co do przebiegu samego spotkania i opinii na jego temat to pozwólcie, że posłużę się cytatami (by nie mówić o sobie), które już pojawiły się w Internecie w różnych miejscach poświęconych Elvisowi…

Pełne pozytywnych emocji spotkanie promujące książkę 'Elvis – człowiek, którego nigdy nie zapomnisz’ autorstwa Mariusz Ogiegło. Profesjonalne prowadzenie przez autora i DJ Maćka. Panowie – szczere gratulacje !!! Nie rozpisuję się gdyż idę czytać mój egzemplarz z dedykacją Mariusza(Marcin Życzyński)

Tak, to był wieczór, którego nigdy nie zapomnisz 🙂 i my wszyscy również. Pomimo różnych trudności organizacyjno logistycznych bardzo cieszę się, że udało się nam dotrzeć! Oby wkrótce pojawił się powód, aby znów zorganizować tego typu spotkanie. Przygotowanie bardzo profesjonalne. Jeszcze raz bardzo dziękuję!(Judyta)

… i my dziękujemy za miłe popołudnie i książkę(Kinga i Grzegorz Jastrzębscy)
2
W Wadowickiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z autorem książki „Elvis – człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” Mariuszem Ogiegło. Spotkanie wspólnie prowadzili DJ.Maciek i autor , którzy na zmianę uzupełniali treść książki o ciekawostki z życia i działalności Elvisa , dodając do komentarzy nieznane nam podejścia Elvisa do nagrywanych utworów. Spotkaniu towarzyszyła bardzo bogata wystawa płyt, kompaktów, albumów , i różnych gadżetów związanych z Elvisem , m.in. oryginalny pasek do spodni, który nosił Elvis w filmie Fun in Acapulco” .
Obecny wśród nas Marcin Życzyński ubarwił spotkanie , kiedy zaśpiewał piosenki Elvisa
(Halina Dec Pasierb)

Co tu dużo gadać….My się tu bawiliśmy znakomicie za co Serdecznie Dziękujemy Całemu przedstawionemu na zdjęciu Trio(Bartłomiej Młynarczyk)

Bogata wystawa płyt, kompaktów i albumów(Judyta)
3

W trakcie spotkania można było oczywiście oglądać zapowiadaną (i wspomnianą powyżej) wystawę pamiątek związanych z Elvisem. A ta… ku zaskoczeniu nawet nas samych wyszła naprawdę imponująco! Poniżej materiał wideo nakręcony i zmontowany przez *D.J-Maćka!* na chwilę przed rozpoczęciem naszego wieczorku..

Wystawa „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” – Wadowice, 26 sierpnia 2016

Za wszystkie opinie, wspomnienia i nadesłane materiały już teraz bardzo dziękuję. Już wkrótce postaram się zaprezentować Wam w tym miejscu jeszcze więcej materiałów wideo z wczorajszego spotkania. Póki co… sam jeszcze oglądam nadesłane pliki i już na spokojnie („gdy emocje już opadną„, jak śpiewał Perfect) na nowo przeżywam wczorajszy wyjątkowy wieczór!

(info: Mariusz Ogiegło/zdjęcia: Dorota Stańczyk; *D.J-Maciek!*)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *