„Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”…

… spotkanie w Wadowicach już jutro!

spotkanie w wadowicach Tak! To już jutro, w piątek 26 sierpnia br. o godzinie 18:00 odbędzie się pierwsze oficjalne spotkanie promujące książkę „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”.
Wieczorek będzie miał miejsce w Wadowicach, w tamtejszej Bibliotece Publicznej (ul. Legionów 1) w sali konferencyjno-wystawienniczej na parterze budynku.
W jego trakcie będzie można oglądać specjalną wystawę pamiątek poświęconych królowi rock’n’rolla. Będą płyty CD, rzadkie winyle, magazyny i książki z całego świata i… po raz pierwszy w Wadowicach – oryginalne przedmioty należące do Elvisa!
Spotkanie poprowadzi pomysłodawca i prowadzący internetową audycję „Elvis Show” – *D.J-Maciek!*
Dla wszystkich, którzy przybędą na spotkanie przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę! Jaką? To już jutro wieczorem;)
A dla tych z Was, którzy jutro do Wadowic z różnych względów nie będą mogli przyjechać, będziemy starali robić się…wejścia na żywo! Tak! Wchodząc na stronę wydarzenia „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” na Facebooku będziecie mogli śledzić jak przebiega przygotowanie spotkania oraz sama impreza!
Zaglądajcie na profil już po godzinie 15:00!
W 1968 roku Elvis Presley zaśpiewał… „gdybym mógł marzyć…” („If I Can Dream”). Moje marzenia spełniają się o czym z nieukrywaną radością zawsze mówię. Mam jednak jeszcze jedno marzenie… Myślę, że wielu z Was domyśla się jakie dlatego powiem tylko… DO ZOBACZENIA w WADOWICACH!!!

„ELVIS. CZŁOWIEK, KTÓREGO NIGDY NIE ZAPOMNISZ” – Tutaj oglądaj wejścia 'na żywo’!

(info: Elvis: Promised Land/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *