„Elvis Day By Day – The Year In Review” – podsumowanie 2022 roku w nowej książce

Kolejna odsłona popularnej książki

W styczniu 2023 roku do sprzedaży trafi kolejna, piąta już część książki „Elvis Day By Day – The Year In Review”. Jej autorem jest Kees Mouwen, który od wielu lat prowadzi jedną z najbardziej cenionych na świecie stron internetowych poświęconych królowi rock’n’rolla – „Elvis Day By Day”.

Każdy z pięciu tomów to bajecznie kolorowe, pełne zdjęć, podsumowanie mijających lat. Fani Presleya w każdym, liczącym kilkaset stron, wydawnictwie znajdą informacje o wszystkich wydanych w danym roku płytach CD, DVD, Blue-Ray a także książkach i filmach. Ponadto, wybrane wydawnictwa zostały również przez autora drobiazgowo omówione i zrecenzowane.

W najnowszej, liczącej czterysta stron części przeczytać będzie można o tym co wydarzyło się w mijającym, wyjątkowym dla fanów, 2022 roku, a więc m.in o filmie „ELVIS” Baza Luhrmanna, soundtracku do wspomnianego obrazu, wydaniu przez FTD boxu „Aloha From Hawaii” oraz zbliżającej się rocznicy tego historycznego, satelitarnego koncertu, 50-tej rocznicy dokumentu „On Tour” a także o „ciekawych książkach poświęconych muzycznemu katalogowi Elvisa” – w tym książce „Elvis: Wszystkie płyty króla” za co już dzisiaj serdecznie dziękuję autorowi.

Książka dostępna jest już od kilku dni w przedsprzedaży. Jeśli więc chcecie postawić ją na swojej półce już teraz zajrzyjcie na stronę Popular Tunes

Gorąco polecam!

(Info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *