„Elvis i jego żołnierska przygoda” – fanklub „His Hand In Mine” zaprasza na spotkanie

Służba wojskowa Elvisa Presleya we wspomnieniach polskich fanów

Dokładnie za cztery dni, 24 marca br., minie równo sześćdziesiąt lat od dnia gdy Elvis Presley – legendarny król rock’n’rolla rozpoczął służbę wojskową.
Toruńsko-bydgoski fanklub Elvisa Presleya „His Hand In Mine” w związku z przypadającą w tym roku rocznicą organizuje specjalne tematyczne spotkanie. Zlot fanów, nazwany przez jego organizatorów „Elvis i jego żołnierska przygoda”, odbędzie się już 14 kwietnia br. o godzinie 14:00 w Bydgoszczy w małej sali Bierhalle (obok Centrum Handlowego Focus Mall przy ul.Jagiellońskiej; po drugiej stronie ulicy jest Dworzec PKS; dojazd z dworca PKP tramwajem nr 5).
W trakcie zapowiadanego wydarzenia, na które organizatorzy zapraszają wszystkich wielbicieli Presleya, z pewnością nie zabraknie wspomnień, ciekawych anegdot i interesujących historii związanych ze służbą wojskową jednego z najważniejszych artystów rozrywkowych XX wieku. Być może pojawią się także osoby, które odwiedziły miejsca związane z pobytem Elvisa w Niemczech i podzielą się z innymi uczestnikami swoimi przeżyciami.
Z całą pewnością żaden z fanów który przybędzie 14 kwietnia do Bydgoszczy nie będzie czuł się zawiedziony.
Na chwilę obecną organizatorzy nie przekazali także informacji o ewentualnych biletach wstępu etc.
Wszystkim gorąco polecam udział w tym spotkaniu.

(info: FC „His Hand In Mine”/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *