Elvis i The Royal Phillharmonic Orchestra – gwiazdkowy album w 2017 roku!

Producenci bestsellerowych „If I Can Dream” i „The Wonder Of You” potwierdzają!

ElvisChristmas Temat albumu gwiazdkowego albumu Elvisa Presley’a i Królewskiej Orkiestry Filharmonicznej pojawił się w mediach już na początku tego roku. Wówczas obstawiano, że płyta z kolędami i pieśniami gospel zostanie zrealizowana pod koniec 2016 roku będąc tym samym kontynuacją bestsellerowej płyty „If I Can Dream” z roku 2015. Ku zaskoczeniu fanów na całym świecie w październiku ukazał się album „The Wonder Of You”. Temat gwiazdkowej płyty został odsunięty… Aż do wieczora 17 listopada br. kiedy to podczas otwierającego trasę po UK koncertu Orkiestra Królewskich Filharmoników zaprezentowała publiczności zgromadzonej w SSE Hydro Arena w Glasgow świąteczny utwór „I’ll Be Home For Christmas” (z LP „Elvis’ Christmas Album”).
Spekulacje o ewentualnym powstaniu całej płyty z tego typu nagraniami ucięli producenci poprzednich płyt Presley’a z The Royal Phillharmonic Orchestra. Zapytani we wczorajszym wywiadzie dla portalu soundandvision.com o to czy w 2017 roku usłyszymy kolejną odsłonę ich projektu odpowiedzieli: „mamy nadzieję, że będzie trzecia odsłona projektu poświęconego Elvisowi. Na chwilę obecną właśnie zaczęliśmy pracować nad projektem poświęconym Royowi Orbisonowi czym jesteśmy bardzo podekscytowani” (Nick Patrick). Jeszcze więcej szczegółów zdradził Don Reedman: „pracujemy nad świątecznym albumem Elvisa i tak jak powiedział Nick, jesteśmy również w trakcie pracy nad albumem Roya Orbisona. Ekscytujące czasy przed nami!„.
I chciałoby się powtórzyć za producentem, że przed fanami Elvisa również!

„I’ll Be Home For Christmas” – live. Elvis & The Royal Philharmonic Orchestra

(info: soundandvision.com/Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29