„Elvis In Concert Live On Screen” – seria multimedialnych występów króla rock’n’rolla!

TCB Band, The Royal Phillharmonic Orchestra i… 

Elvis Presley znowu rusza w trasę koncertową! Tym razem nieśmiertelne przeboje króla rock’n’rolla wybrzmią w największych halach w Wielkiej Brytanii i Szkocji.
Wszystko za sprawą nowej serii multimedialnych występów, którą zapowiedziano na koniec bieżącego roku. Rozpoczynające się 25 listopada tournee obejmować będzie najważniejsze miasta w Anglii i Szkocji. W trakcie sześciu kolejnych wieczorów fani z całej europy, będą mieli możliwość wysłuchać takich hitów Presleya jak „Burning Love” czy „Can’t Help Falling In Love” wykonanych ‚na żywo’ przez swojego idola z ekranu umieszczonego w centralnym punkcie sceny. Na estradzie z kolei zobaczyć i usłyszeć będzie można zarówno orkiestrę symfoniczną The Royal Phillharmonic Orchestra, z którą zrealizowano tak udane albumy jak „If I Can Dream” i „The Wonder Of You”, jak również legendarną grupę TCB Band, która począwszy od 1969 roku towarzyszyła Elvisowi podczas jego występów i w studiu nagraniowym.
Dodatkowym atutem całego przedsięwzięcia ma być udział byłej żony piosenkarza, Priscilli Presley oraz jego bliskiego przyjaciela, Jerry’ego Schillinga, którzy będą dzielić się z publicznością prywatnymi wspomnieniami i anegdotami z czasu spędzonego u boku słynnego gwiazdora. W trakcie ich wystąpień fani będą mogli zobaczyć nigdy dotąd niepublikowane materiały wideo i zdjęcia.

Bilety na tą jedyną w 2019 roku serię koncertów Elvisa w Europie są już do nabycia w wybranych punktach sprzedaży. Cała trasa została zorganizowana z okazji przypadającej w tym roku 50. rocznicy powrotu Presleya do działalności koncertowej.

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *