„Elvis In Concert” – wystartowała europejska trasa koncertowa!

Multimedialne widowisko promujące płyty „If I Can Dream” oraz „The Wonder Of You” już w Europie!

EuropeanTourStart Wczoraj wieczorem, koncertem w Rotterdamie w Holandii, przy wypełnionej po brzegi sali, rozpoczęła się europejska trasa koncertowa promująca symfoniczne albumy Elvisa Presley’a „If I Can Dream” oraz „The Wonder Of You”.
Tournee potrwa aż do 22 maja i obejmować będzie swoim zasięgiem koncerty w takich państwach jak Dania, Niemcy, Belgia i Austria.
Gościem specjalnym każdego show będzie była żona króla rock’n’rolla, Priscilla Presley. Jej wspomnienia będą dodatkową częścią multimedialnego projektu w trakcie którego tysiące wielbicieli Elvisa ponownie zobaczą go i usłyszą na scenie (za sprawą ustawionego w centralnej części estrady dużego ekranu) a akompaniować będzie mu tym razem pełna orkiestra symfoniczna (podczas występu otwierającego trasę zagrała Czech National Symphony Orchestra).
W trakcie koncertu usłyszeć będzie można m.in doskonałe wersje takich przebojów jak „Welcome To My World”, „Can’t Help Falling In Love”, „An American Trilogy” i oczywiście tytułowe nagrania z dwóch bestsellerowych albumów – „If I Can Dream” oraz „The Wonder Of You”.
Specjalnie dla Czytelników bloga ELVIS: Promised Land już w poniedziałek postaram się zamieścić kilka zdjęć z show w Berlinie a najpóźniej w następny weekend opublikować obszerniejszą relację z tego wydarzenia (w którym będę miał przyjemność uczestniczyć).
Dokładną listę miast w których odbywać będą się koncerty można znaleźć m.in na profilu „Elvis In Concert – European Tour.
A by Was zachęcić do udziału zapraszam do obejrzenia poniższych materiałów wideo:

„All Shook Up/Blue Suede Shoes” – Elvis In Concert (Live. 10 maja 2017. Rotterdam)
„Elvis In Concert – European Tour. Promo” – Materiał promujący europejską trasę koncertową
„The Wonder Of You” – Elvis In Concert. (Live. 18 listopada 2016 Leeds)

(info: Elvis In Concert European Tour/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29