„ELVIS” już wkrótce w Playerze i na DVD/Blue-Ray!

Z sali kinowej wprost do… kina domowego!

Najnowsza produkcja Baza Luhrmanna od wielu tygodni utrzymuje się w czołówce rankingów najchętniej oglądanych i najlepiej zarabiających filmów tego roku. Historia Elvisa Presleya stała się absolutnym hitem tegorocznych wakacji i wciąż ściąga do kin tłumy fanów artysty – zarówno tych, którzy są mu już wierni od lat jak i tych, którzy za jej sprawą dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką legendarnego króla rock’n’rolla.

Dla tych, którzy nie wybierają się do kina w najbliższym czasie lub byli w nim już kilka razy a chcieliby ponownie doświadczyć emocji jakie oferuje dzieło Luhrmanna platforma streamingowa Player.pl przygotowała prawdziwą niespodziankę. Otóż, wychodząc naprzeciw licznym prośbom, już od poniedziałku, 8 sierpnia, film „ELVIS” będzie tam dostępny w ofercie „Player na życzenie”. Obraz będzie można wypożyczyć na 48 godzin.

Ale na tym nie koniec dobrych informacji ponieważ 9 września filmowa historia Presleya zostanie zrealizowana przez wytwórnię Warner Bross na płytach 4K UHD, Blue-Ray i DVD. Reżyser filmu poinformował już w swoich mediach społecznościowych (co powtórzyły serwisy poświęcone Elvisowi), że na wspomnianych wydawnictwach znajdą się również materiały dodatkowe. Głównie jednak będą to materiały z planu filmowego oraz kulisy powstawania samej produkcji.

Nam pozostaje wierzyć, że na powyższych nośnikach nie zabraknie… polskich napisów.

Tymczasem, film Baza Luhrmanna wciąż wyświetlany jest w wielu polskich kinach dlatego gorąco zachęcam do wybrania się na jeden z seansów. To zupełnie inne doświadczenie (szczególnie, że w tym konkretnym filmie olbrzymią rolę odgrywa muzyka) niż oglądanie w domu przed telewizorem.
Tych z Was, którzy w dniach pomiędzy 26 sierpnia a 1 września będą w Wadowicach – moim rodzinnym mieście, (lub będą przejazdem) gorąco zapraszam na jeden z pokazów w Kinie Centrum. Być może na jednym z pokazów uda się nam spotkać na żywo i wymienić wrażeniami… Koniecznie dajcie znać jeśli będziecie się wybierać!

„ELVIS” – KINO CENTRUM WADOWICE (REPERTUAR)

(Info: Player.pl/Day By Day/Kino Centrum Wadowice/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29