Gwiazdkowy „ELVIS SHOW” on-line!

*D.J-Maciek!* zaprasza na kolejną odsłonę swojej audycji

Dokładnie za tydzień obchodzić będziemy najpiękniejszy i najbardziej magiczny czas w całym roku – Święta Bożego Narodzenia. Wielu z nas te ostatnie dni spędzi na ostatnich intensywnych przygotowaniach. A czy jest coś co bardziej umili nam wspólne ubieranie choinki, pieczenie ciast, zdobienie pierniczków czy przystrajanie mieszkań od wyjątkowej, nastrojowej świątecznej muzyki?

I właśnie z tego też powodu *D.J.-Maciek!* niczym Święty Mikołaj przychodzi dzisiaj z kolejną, tym razem gwiazdkową odsłoną swojej kultowej audycji „Elvis Show”.
Najnowsza, osiemdziesiąta piąta odsłona audycji to ponad dwie godzinny najpiękniejszych piosenek „z dzwoneczkami” w wykonaniu największych gwiazd muzyki rozrywkowej – od Elvisa począwszy poprzez Deana Martina, Johnny’ego Casha i wielu wielu innych.

Gorąco polecam!

ELVIS SHOW – WYDANIE ŚWIĄTECZNE (POSŁUCHAJ)

PS. A jako, że Święty Mikołaj (podobnie jak autor audycji) ma w ostatnim czasie ręce pełne roboty to w audycji co pewien czas usłyszeć możecie, że mamy właśnie rok… 2021 🙂 Jak to mówią, zdarza się nawet najlepszym a my cieszmy się piękną muzyką zaprezentowaną w audycji.

(Info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *