„Elvis Live In…” – koncerty króla rock’n’rolla

Próba do występu „Aloha From Hawaii”

ElvisHawaii72 Piątek. Pora na kolejną odsłonę naszego nowego cyklu „Elvis Live In…” prezentującego amatorskie zapisy wideo koncertów Elvisa Presley’a z lat 70-tych.
Po występach z lat 1975-1976 chciałbym dzisiaj zaprezentować Wam wspaniałej jakości materiał (zmontowany przez polskiego kolekcjonera Tomka M.) z 18 listopada 1972 roku (z godz.14:30). Koncert ten został zarejestrowany w sali The H.I.C. Arena w Honolulu na Hawajach – tej samej, w której w styczniu 1973 roku Elvis dał niezapomniany satelitarny show „Aloha From Hawaii”. Warto zwrócić uwagę, że w roku 1972 scena nie była jeszcze przebudowana i nie posiadała podestu prowadzącego w głąb widowni.
Listopadowe koncerty na Hawajach były oficjalną próbą przed legendarnym satelitarnym show. Elvis zaprezentował w ich trakcie zupełnie inny repertuar… Ciekawszy? Na Wasze opinie czekam jak zawsze w komentarzach.

ELVIS LIVE IN HONOLULU – 18 listopada 1972 (godz.14:30)

(info: Youtube/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29