„Elvis. Rock’n’Roll Story” – seria spotkań poświęconych królowi rock’n’rolla

Kraków zaprasza na cykl spotkań poświęconych Elvisowi Presley’owi

SpotkaniawKrakowieBob Dylan zwykł mawiać, że zetknięcie się z muzyką Elvisa Presleya było niczym wyjście z więzienia. Dziś ELVIS jest znakiem, symbolem, wyobrażeniem, muzycznym Zeusem„. Tak serię spotkań zatytułowanych „Elvis. Rock’n’Roll Story” poświęconych legendarnemu piosenkarzowi z Memphis i amerykańskiej muzyce rock’n’rollowej promują jej organizatorzy na facebookowym profilu.
Spotkania odbywać będą się w Krakowie, w klubie Piękny Pies przy ulicy Bożego Ciała 9. W ich trakcie prowadzący, Anna Fiń i Wojtek Klimczyk, przybliżą słuchaczom osobę króla rock’n’rolla, jego twórczość a także sylwetki innych artystów nagrywających i występujących w tym samym czasie co Presley. Ponadto, jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi, „będzie o przełamywaniu muzycznych i społecznych granic, początkach seksualnej rewolucji i uwodzeniu„.
Najbliższe spotkanie zatytułowane „Trzy koncerty, które zmieniły oblicze muzyki rozrywkowej” odbędzie się już w najbliższą środę, 29 listopada br. o godzinie 20:00. Wstęp na spotkania jest darmowy.

Ci z Was, którzy zainteresowani są udziałem w tym wydarzeniu mogą zajrzeć na oficjalny profil „Elvis. Rock’n’Roll Story” i potwierdzić na nim swoją obecność:

ELVIS. ROCK’N’ROLL STORY – OFICJALNY PROFIL

(info: Oficjalny Profil Elvis. Rock’n’Roll Story/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29