„ELVIS Show #54” – Najnowsze wydanie kultowej audycji *D.J-Maćka!* już ON-Line!

Zapraszam do słuchania!

ElvisShow54 Skoro wczoraj była zapowiedź to dzisiaj musi być… zapowiadana premiera! Specjalnie na długi majowy weekend, który z wolna zaczyna się już mam nadzieję dla wszystkich *D.J-Maciek!* przygotował kolejną odsłonę swojej cyklicznej audycji internetowej, „Elvis Show”.
W pięćdziesiątym czwartym już odcinku posłuchać będziecie mogli jak zawsze kącika z nowościami, kontynuacji historii studyjnych nagrań Elvisa (tym razem tych zaczynających się od literki „I”), innych artystów śpiewających przeboje Presley’a a także specjalnego kącika poświęconego artystom, a w tym konkretnym odcinku – artystce (ale nic więcej nie zdradzę) złotych lat muzyki rozrywkowej.
W ostatnich minutach nowego „Elvis Show” *D.J-Maciek!* delikatnie zdradzi coś na co mam nadzieję… będziecie czekać równie mocno jak my (i trzymać kciuki za powodzenie).
„Elvis Show #54” to blisko półtora godziny wspaniałej muzyki i wielkich przebojów zarówno w tych dobrze znanych jak i tych zupełnie zapomnianych wersjach. „Elvis Show” to także, jak zawsze, wspaniała lekcja muzycznej historii na którą już dzisiaj gorąco zapraszam!
Linki do wysłuchania audycji poniżej:

„ELVIS SHOW #54” – AUDYCJA INTERNETOWA *D.J – Maćka!*

(info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29