„ELVIS SHOW #59” – świąteczne wydanie kultowej audycji!!!

*D.J-Maciek!* zaprasza na gwiazdkową odsłonę swojej audycji!

Siedem dni. Dokładnie tyle dni pozostało do Wigilii Bożego Narodzenia. Już w następną niedzielę wieczorem zgromadzeni przy wigilijnym stole będziemy łamać się opłatkiem, składać sobie życzenia i obdarowywać się prezentami.
Zanim jednak rozpocznie się ten najpiękniejszy czas w roku przed nami kilka dni intensywnych przygotowań – strojenie choinek, przygotowywanie tradycyjnych dań, dekorowanie domów… A co najbardziej może wprowadzić nas w świąteczny nastrój i umilić te dni? Oczywiście gwiazdkowe przeboje, które od lat tworzą magię grudniowych świąt.
*D.J-Maciek!* zebrał te najpiękniejsze (zarówno te znane jak i zupełnie zapomniane) w specjalnym wydaniu kultowej audycji „ELVIS SHOW”.
Tym razem audycja trwa aż sto minut. A jaka jest? Jak pachnąca choinka, jak migocące na niej feerią barw światełka, jak dźwięk łamanego opłatka, jak śnieg skrzypiący pod nogami… Magiczna… Posłuchajcie sami!

ELVIS SHOW #59 (WYD.SPECJALNE) – BOŻE NARODZENIE 2017

(info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29