„Elvis Show #69”, czyli *D.J.-Maciek!* zaprasza!

Kolejna odsłona kultowej audycji

W ostatnich tygodniach świat stanął do góry nogami. Pandemia koronawirusa wprowadziła strach do naszego życia – o zdrowie swoje i bliskich, o utratę pracy i niepewność jutra. Wielu pozbawiła marzeń, a przecież jak powie Tomasz Kot w filmie „Skazany na bluesa”, „kiedy człowiek przestaje marzyć umiera…„.
Na szczęście, w tych trudnych chwilach są osoby, które realizując swoje marzenia i swoje pasje przywracają uśmiech na ustach wielu. Taką osobą jest *D.J.-Maciek!* i jego audycja internetowa „Elvis Show”.

Słuchowisko realizowane przez niego z powodzeniem od wielu już lat doczekało się właśnie swojej kolejnej odsłony. Sześćdziesiątą dziewiątą już część wypełniają dźwięki, które wszyscy kochamy – rzadkie fragmenty sesji nagraniowych Elvisa, nowinki wydawnicze i sentymentalne muzyczne podróże do lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. A każdy zagrany utwór to także pretekst do opowieści i nierzadko osobistych wspomnień.

Dość słów. Niech zabrzmi muzyka! Miłego wieczoru z audycją „Elvis Show”!

ELVIS SHOW #69 -> POSŁUCHAJ!

(Info: Elvis Presley Forum.pl/*D.J.-Maciek!*/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29