„Elvis. Wszystkie płyty króla” – kontynuacja książki o płytach Presleya już w 2022 roku!

Druga część książki „Elvis. Wszystkie płyty króla” już na początku 2022 roku

To już pewne! Kontynuacja książki „Elvis. Wszystkie płyty króla” trafi do sprzedaży już w pierwszych miesiącach 2022 roku (na mocy zawartej właśnie umowy będzie to początek kwietnia, a nie jak zapowiadałem wcześniej luty. Powodem zmiany terminu jest m.in objętość książki i dłuższy czas potrzebny na wykonanie wszystkich prac redakcyjnych).

Druga część „Wszystkich płyt króla” skupiać się będzie na latach 1966 – 1977. Książka rozpocznie się w miejscu, w którym Elvis Presley zdecydował się zawalczyć o bardziej ambitny materiał i o swoją karierę, której o mało nie zaprzepaścił występując w hollywoodzkich filmach.
Postaram się więc odsłonić przed Wami kulisy powstania nagrodzonego Grammy albumu „How Great Thou Art”, zabiorę Was na plan programu telewizyjnego stacji NBC z 1968 roku a także na widownie największych sal koncertowych w USA – do Las Vegas, Nowego Jorku, na Hawaje i do Memphis, gdzie Elvis święcił tryumfy po wznowieniu swojej działalności koncertowej w 1969 roku.
Opowieść zakończy się za murami Graceland, w pokoju zwanym dzisiaj Jungle Room, w którym Presley dokonał swoich ostatnich w życiu nagrań studyjnych.
Podobnie jak w pierwszej części, każdy rozdział pełen będzie wspomnień osób zaangażowanych w powstawanie poszczególnych płyt.
Książka wzbudziła bardzo duże zainteresowanie mediów jeszcze zanim w wydawnictwie rozpoczęto nad nią jakiekolwiek prace. O „Wszystkich płytach króla” napisał dotąd portal MamNewsa.pl oraz WadowiceOnline.pl Kilka dni temu miałem natomiast olbrzymią przyjemność gościć w studiu Radia Andrychów, gdzie mogłem opowiedzieć o swojej pasji i wszystkich dotychczasowych publikacjach.
Wszystkim dziennikarzom i przedstawicielom mediów, którzy przyczynili się do promocji zarówno tej jak i moich wcześniejszych książek chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować.
„Pasjonat z naszego regionu napisał kolejną książkę o Presleyu” – MAMNEWSA.PL
„Fan Elvisa z Tomic wydaje drugą część swojej książki o królu” – WADOWICEONLINE.PL
„Elvis wiecznie żywy” – audycja „Rozmowy dnia”, RADIO ANDRYCHÓW
(Info: Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *