„Elvis Show #70” już On-Line!

„Mały” jubileusz popularnej audycji internetowej!

Kiedy to minęło? – chciałoby się zapytać. Ciesząca się od wielu lat popularnością wśród polskich fanów Elvisa Presleya audycja internetowa „Elvis Show” doczekała się „małego” jubileuszu. W piątek, 10 lipca,  jej pomysłodawca i prowadzący, *D.J-Maciek!* zaprezentował bowiem swoim słuchaczom siedemdziesiąty odcinek słuchowiska.
Tym razem audycja, choć z racji pięknej cyfry w tytule – specjalna, miała raczej dość regularny przebieg. Otwarł ją ten sam, niezmienny od lat sygnał dźwiękowy, „Elvis Presley For President” z 1956 roku po którym nastąpiły kolejno kąciki z nowościami, omówienie studyjnych utworów króla rock’n’rolla, dedykacje i przeboje ze złotej epoki muzyki. Nie zabrakło również szalenie cenionych przeze mnie wypowiedzi Ś.P. Adama Kuligowskiego.
Słowem, ponad dwie godziny wspomnień, faktów i najpiękniejszej muzyki.
Kto jeszcze nie słuchał, może to zrobić już teraz klikając w poniższy link.

A korzystając z okazji, składam w tym miejscu w imieniu swoim (i mam nadzieję również czytelników bloga) serdeczne gratulacje autorowi za wytrwałość i wspaniałych siedemdziesiąt odcinków „Elvis Show”. Z nadzieją, że już niebawem dane będzie mi pisać o „Elvis Show #100″….

ELVIS SHOW #70 – POSŁUCHAJ!!! 

(Info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29