„Elvis Show #72” – jesienna odsłona popularnego internetowego show

*D.J.-Maciek!* zaprasza na kolejną część swojej audycji!

Długie jesienne wieczory… Można wykorzystać je na wiele różnych sposobów. Usiąść na kanapie z kubkiem ulubionej herbaty i zanurzyć się w lekturze ulubionej książki, owinąć się ciepłym kocem i na długie godzinny przenieść się w świat naszych ulubionych filmowych bohaterów lub… No właśnie – założyć na uszy słuchawki i zatopić się w swoich ukochanych dźwiękach.

Ci, którzy cenią w szczególny sposób tą ostatnią formę spędzania czasu, a ponad wszystko kochają nagrania z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, z pewnością ucieszą się, że już najbliższy wieczór będą mogli spędzić wraz z *D.J-Maćkiem!*, który za sprawą najnowszego odcinka słuchowiska „Elvis Show” zabierze ich w magiczną podróż do złotej ery muzyki rozrywkowej.

W ponad dwugodzinnej audycji prowadzący jak zawsze omówi i „rozegra” nowości płytowe z katalogu Elvisa Presleya i zaprezentuje kilka jego nagrań studyjnych. Nie zabraknie również ulubionych kącików muzycznych w których posłuchać będzie można innych wspaniałych gwiazd tamtej pięknej epoki.

Słowem, każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąco zachęcam Was do słuchania!

„ELVIS SHOW #72” -> POSŁUCHAJ!!!

(Info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *