„ELVIS SHOW #90” – kolejna odsłona popularnej audycji

*D.J.-Maciek!* zaprasza na kolejną część swojej audycji

Sierpień to miesiąc, który dla fanów Elvisa Presleya wyznacza kolejną rocznicę odejścia ich idola.

Część wielbicieli piosenkarza nigdy nie pogodziła się z jego przedwczesną śmiercią i co jakiś czas próbuje szukać dowodów na to, że król z Memphis wciąż żyje.

Prawda jest jednak taka, że jeśli hasło „Elvis żyje” jest aktualne i ma sens to tylko w odniesieniu do jego muzyki.

To dzięki niej i dziesiątkom niezapomnianych przebojów pamięć o Elvisie Presleyu jest wciąż żywa. I to nie tylko w sercach fanów, którzy doskonale pamiętają lata, w których odnosił swoje największe sukcesy ale także wśród kolejnych pokoleń, które znają go tylko z płyt.

Płyt lub audycji internetowych takich jak „ELVIS SHOW” *D.J.-Maćka!*, które doczekało się właśnie swojej jubileuszowej, dziewięćdziesiątej odsłony.

Prowadzący niezmiennie prezentuje w niej w mnóstwo dobrej muzyki – zarówno Presleya jak i innych gwiazd lat 50-tych, 60-tych czy 70-tych.

Ale słuchając tego odcinka zrozumiecie również, że w dzisiejszych czasach slogan „Elvis żyje” może nabrać zupełnie innego znaczenia… Dlaczego? O tym musicie przekonać się już sami słuchając „ELVIS SHOW”, do czego gorąco Was zachęcam!

ELVIS SHOW #90 – POSŁUCHAJ!

(Info: ElvisPresleyForum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29