„Elvis Show” – wyjątkowy odcinek popularnej audycji internetowej

Monika Jaworska we wspomnieniach…

Takiej audycji nigdy nie chciałoby się nagrywać…„, powie w pierwszych minutach kolejnego odcinka „Elvis Show” jego autor i pomysłodawca, *D.J.-Maciek!*. A ja dodam od siebie – na kilka wspólnych projektów, które zrealizowaliśmy wspólnie z *D.J.-Maćkiem!* występ w tej audycji był najtrudniejszym z jakim przyszło mi się dotąd zmierzyć…

Bo szalenie ciężko jest mówić w czasie przeszłym o osobie, która po prostu zawsze była. Była obecna w życiu wielu z nas, była częścią polskiej społeczności „elvisowej”, którą zawsze wspierała i zawsze stała na straży dobrego imienia Presleya w naszym kraju.

Monika Jaworska. Utalentowana dziennikarka, szefowa wrocławskiego Radia RAM i przede wszystkim wielka miłośniczka twórczości Elvisa Presleya.
To jej dedykowany jest najnowszy odcinek „Elvis Show”, w którym usłyszycie nie tylko jej ukochane piosenki z repertuaru króla rock’n’rolla lecz także liczne wspomnienia osób które ją poznały i na które wywarła silny wpływ.

Tym z Was natomiast, którzy mieszkacie we Wrocławiu lub w nadchodzących dniach będziecie w tym mieście przejazdem przypominam, że wtorek, 25 stycznia, o godzinie 19:00 tamtejszym Kościele Św. Wojciecha na Placu Dominikańskim zostanie odprawiona Msza Święta za duszę Ś.P. Moniki od Czytelników naszego bloga.
Bądźmy w tym dniu myślami przy Monice.

ELVIS SHOW (W STRONĘ MONIKI) – POSŁUCHAJ!

(Info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29